Strona główna

Chodźcie z nami po zdrowie naszych dzieci!
697 079 729
PL EN

Wkładki indywidualne Termo Form

Indywidualny wywiad z pacjentem i właściwa diagnostyka manualno - komputerowa pozwala na idealny dobór wkładki dedykowanej do indywidualnych potrzeb.

Wkładki indywidualne Termo Form pozwalają na precyzyjne dostosowanie każdego ich elementu do aktualnych potrzeb stóp i całego ciała.

                                                     

Wyściółka.
wykonana z najwyższej jakości materiałów, przyjazna stopie, oddychająca. Posiada właściwości przeciwpotne, wchłania wilgoć aż 8 razy szybciej niż tradycyjnie stosowana naturalna skóra.

Warstwa amortyzująca
redukuje mikrowstrząsy, minimalizując tym samym przeciążenia mięśni, ścięgien i stawów całego ciała. Wykorzystana w produkcji lekka i elastyczna pianka z pamięcią kształtu zapewnia idealne dopasowanie do rzeczywistego ukształtowania stopy.

Elementy stabilizujące
umiejscowione w okolicy pięty oraz śródstopia wpływają na optymalne oparcie stopy podczas wysiłku, a także korygują ustawienie stóp, jeśli postawa ciała tego wymaga. Moduł stabilizacyjny jest dostosowany w zależności od przeznaczenia wkładek.

Warstwa spodnia
podkreśla staranne i subtelne wykończenie wkładki. Posiada właściwości ekranizujące, chroni stopy przed przenikaniem chłodu i ciepła od podłoża.

Właściwości sensomotoryczne
poprawiają funkcjonowanie receptorów czucia głębokiego, tzw. proprioreceptorów, dzięki czemu poprawia się ogólna koordynacja, a także zdecydowanie zmniejsza się ryzyko wystąpienia kontuzji.


Korzyści ze stosowania wkładek Termo Form:

Zdrowe stopy
Wkładki indywidualne tworzone osobno prawa i lewa są idealnie dopasowane do potrzeb stóp. Zapewniają bezpieczeństwo i chronią stopy dzięki zastosowaniu w pełni spersonalizowanego modułu stabilizującego oraz warstwy amortyzacyjnej.

Zdrowe stawy
Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie materiałów możliwe jest perfekcyjne wyprofilowanie wkładki, milimetr po milimetrze, aby ograniczać nieprawidłowości w ustawieniu stawów, np. kolan szpotawych lub koślawych.

Zdrowy kręgosłup
Wkładki korygują zaburzenia i wady postawy, które dotykają aż 80% dzieci w wieku szkolnym, a nieleczone pogłębiają się z wiekiem, przyczyniając do stopniowego pogorszenia jakości życia.
Poprzez indywidualny dobór wkładek możliwe jest dokonanie korekty nierówności długości nóg.

Mniej kontuzji
Mikrowstrząsy, na które narażona jest stopa przy każdym kroku, są pochłaniane przez warstwę amortyzacyjną wkładki. Dzięki temu sport staje się bezpieczniejszy, zwłaszcza podczas treningu, gdy ruchy są wielokrotnie powtarzane i wykonywane przez dłuższy okres czasu.

Poprawę wyników
Idealne dopasowanie wkładki pozwala wspomóc dynamikę naturalnego ruchu stopy podczas uprawiania sportu – zapewnia komfort zarówno na treningu, jak i w czasie startu w zawodach.

Lepszą koordynację
Wkładki spersonalizowane gwarantują pobudzenie do właściwego funkcjonowania receptorów czucia głębokiego, tzw. proprioreceptorów, dzięki czemu poprawia się ogólna koordynacja całego ciała, a także zdecydowanie zmniejsza się ryzyko wystąpienia kontuzji.

Komfort i wygodę
Wkładki indywidualnie dopasowane zawsze działają zgodnie z potrzebami użytkownika – możliwość wykonania korekty pozwala na dostosowanie poszczególnych elementów do aktualnych potrzeb.

Wkładki dedykowane są do osób z dysfunkcją.

                                             

                                           

 

                                        

                    REJESTRACJA

wróć Facebook Twitter Google+