Strona główna

Chodźcie z nami po zdrowie naszych dzieci!
697 079 729
PL EN

O be!Eko

ZAMYSŁ

Zamysł Pracowni zrodził się w 2013 roku w głowie mamy z myślą o córce.

Decyzja o jego powstaniu została podjęta jako odpowiedź na potrzeby młodego rodzica, który w poszukiwaniu zdrowego i specjalistycznego obuwia dla swojego dziecka postanowił samodzielnie wyjść naprzeciw własnym oczekiwaniom. Szybko okazało się, że były to również oczekiwania większej grupy lokalnych rodziców.
Tak powstała myśl przewodnia „chodźcie z nami po zdrowie naszych dzieci”. be!Eko to marka, dla której kształtowanie świadomości rodzica na temat roli profilaktyki zdrowia własnego dziecka jest kluczowe.

„be! Eko” stwarza możliwości współpracy i rozwoju marki na różnych płaszczyznach otaczającego nas środowiska naturalnego o które należy dbać w szeroko rozumianym tego słowa znaczeniu w aspekcie zdrowotnym, edukacyjnym i społecznym. Wspieramy, tworzymy i polecamy produkty, usługi i programy dla dzieci i ich rodziców, bo zew rodzica jest w Nas.

OFERUJEMY kompleksowe podejście do prawidłowej postawy ciała u dziecka 

 

 

WSPIERAMY 

„Obudź wrażliwość" - Certyfikat dla be!Eko Kampanię społeczną, której celem jest kształtowanie świadomości społecznej, zachęcanie do przystosowania wspólnej przestrzeni miejskiej dla dzieci oraz uwrażliwienie społeczeństwa na potrzeby kobiet ciężarnych. Salon be! Eko jest miejscem przyjaznym dzieciom i ich rodzicom oraz kobietom w ciąży. 

 

Akcje zbierania nakrętek dla Niebieskich Bohaterów

 


TWORZYMY

„Pomorski Program Profilatyczny "Zdrowa Stopa"

Inicjatywa regionalna na skalę województwa pomorskiego, której celem jest kształtowanie świadomości społecznej Rodziców, Dyrektorów placówek przedszkolno - szkolnych, Gmin i Powiatów w propagowaniu wczesnej profilaktyki stóp oraz wczesnego wykrywania wad postawy wśród dzieci poprzez przeprowadzenie komputerowych badań diagnostycznych metodą FreeMed Posture. Ideą programu jest zapobieganie, przeciwdziałanie i zahamowanie powstawania wad postawy ciała wśród najmłodszego pokolenia. To nasz autorski, pomorski szlak zdrowia. 

 

SZKOLIMY SIĘ

 

PRZYJDŹ I POZNAJ NAS - ZAPRASZAMY!

 

wróć Facebook Twitter Google+