Strona główna

Chodźcie z nami po zdrowie naszych dzieci!
697 079 729
PL EN

Renbut

Dostępne rozmiary 20 – 36

O dostępność rozmiarów zapytaj w Salonie be! Eko - KONTAKT

Polecamy obuwie firmy Renbut gdzie wybrane modele na sezon jesienno – zimowy wzbogacone są o membranę RenTex. Jej unikalna struktura zapewnia swobodne odprowadzenie nadmiaru pary wodnej z wnętrza obuwia dodatkowo zapobiegając wnikaniu wilgoci (deszcz, śnieg) z otoczenia. Dzięki swoim właściwościom pozwala stopom „oddychać” przy jednoczesnym zachowaniu uczucia świeżości i suchości.

W obuwiu zimowym firma Renbut zastosowała wysokiej jakości dzianinę futerkową z wełny (baranizowana o skręconym włosie). Baranizowanie pozwala na zmianę gramatury tkaniny, zmianę wyglądu – powstaje „baranek”, a także zdecydowanie wpływa na poprawę parametrów termicznych, odporności na wiatr i odprowadzanie potu oraz poprawy „oddychania” tkaniny, co zdecydowanie wpływa na komfort użytkowania oraz zdrowie naszych milusińskich.

Innowacyjne rozwiązanie w postaci wprowadzenia nanosrebra w strukturę materiału stosowanego do produkcji kaloszy i śniegowców mają właściwości biobójcze. Użytkowanie takiego obuwia powoduje nadanie im właściwości antybakteryjnych i antygrzybicznych oraz powstrzymuje rozwój mikroorganizmów i drobnoustrojów. Aktywna ochrona przez cały okres użytkowania.

wróć Facebook Twitter Google+