Strona główna

Chodźcie z nami po zdrowie naszych dzieci!
697 079 729
PL EN

Indywidualne

Dzięki możliwości jakie daje diagnostyka komputerowa stóp, na najwyższym poziomie wykonuje się indywidualne wkładki ortopedyczne dla dzieci i dorosłych, gwarantując w ten sposób pozytywne i szybki efekty jej oddziaływania.

Badania komputerowe na podstawie których wykonuje się projekt indywidualnej wkładki ortopedycznej:

Produkcję stanowi specjalistyczny, kompletny system do wykrawania, frezowania i szlifowania materiału z którego wytwarza się indywidualną wkładkę. Estetyki dodaje odpowiednio dobrana wyściółka, którą pokrywa się wkładkę.

Po zebraniu danych pomiarowych oraz przeprowadzeniu ww. badań komputerowych tworzy się indywidualny projekt wkładki dla każdej ze stóp. Producent daje gwarancję, że wykonana wkładka będzie indywidualną wkładką dla Państwa stopy.

Nowy wymiar oprogramowania pozwala dowolnie kształtować powierzchnię wkładki, zachowując przy tym najwyższą precyzję. System pozwala również na bardzo dokładną kontrolę zmian powierzchni indywidualnej wkładki, jak również ich archiwizację. Dokładność oraz precyzja w projektowaniu wkładki uwzględnia z jednej strony potrzeby korekcji stopy, z drugiej rodzaj obuwia w jakim ma być stosowana wkładka.

Kiedy potrzebne mi są wkładki indywidualne robione na miarę?

Zadaniem wkładek indywidualnych u dorosłych jest ustawienie stóp, kolan w pozycji prawidłowej, zmniejszenie bolesności, odciążenie miejsc najbardziej przeciążonych, stworzenie komfortu i wygody chodzenia.

U dzieci dobrze dopasowane wkładki indywidualne są skuteczną pomocą w korekcji wad stóp, kolan i kręgosłupa. Zadaniem ich jest prawidłowe ustawienie całego organizmu. Takie ustawienie daje możliwość prawidłowego rozwoju całego aparatu ruchu. Zabezpiecza przed problemami bólowymi w wieku dorosłym. Bo niezauważone i w porę nieskorygowane wady nasilają się w miarę dorastania i dojrzewania młodego organizmu co w konsekwencji prowadzi do bolesnych niewydolności, a także do trwałych zniekształceń.

ZOBACZ RODZAJE KOREKCJI WE WKŁADKACH INDYWIDUALNYCH

wróć Facebook Twitter Google+