Strona główna

Chodźcie z nami po zdrowie naszych dzieci!
697 079 729
PL EN

Aktualności

02-06-2015

komputerowe badania postawy ciała

komputerowe badania postawy ciała

W każdy czwartek przeprowadzamy komputerowe badania postawy ciała.

Zapraszamy Rodziców dzieci w wieku przedszkolno – szkolnym, które borykają się z problemami wad postawy, koślawością kolan, stóp oraz Rodziców, dla których profilaktyka i dobór odpowiedniego obuwia ma szczególne znaczenie w prawidłowym rozwoju dziecka. Zapisy na badania indywidualne prosimy kierować na adres e-mail: info@be-eko.pl  wypełniając kartę badań pacjenta. Liczba miejsc ograniczona.  ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ! 

Nasza PRACOWNIA DIAGNOSTYKI WAD POSTAWY prowadzi badania indywidualne i przesiewowe, które przeprowadzane są pod okiem doświadczonych specjalistów (ortopedii, rehabilitacji, fizjoterapii, dietetyki) z wykorzystaniem nowoczesnej technologii diagnostycznej FreeMed Posture, dzięki której możemy też zaprojektować SPERSONALIZOWANĄ WKŁADKĘ KOREKCYJNĄ zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych w zależności od potrzeb i dysfunkcji stóp.
Działalność Pracowni Diagnostyki Wad Postawy ma na celu rozwój dostępności innowacyjnych usług diagnostycznych oraz promocję zdrowego stylu życia na rzecz społeczności lokalnej i jej okolic.

Jesteśmy prekursorem i jedyną firmą na skalę województwa pomorskiego, która dysponuje kompletnym systemem do przeprowadzania badań oceny równowagi, chodu, stóp i postawy ciała. System diagnostyczny FreeMed Posture został nagrodzony złotym medalem Targów Rehabilitacyjnych 2013/2014.TERMINY BADAŃ W CZERWCU: 18 i 25                          TERMINY BADAŃ W LIPCU: 2,16,23,30

 

 

Facebook Twitter Google+