Strona główna

Chodźcie z nami po zdrowie naszych dzieci!
697 079 729
PL EN

Aktualności

24-10-2016

A co nowego w be! Eko?

A co nowego w be! Eko?

W piątek 21.10.2016 r. gośćiliśmy z wizytą w Klinice Zdrowej Stopy FootMedica w Warszawie.

W piątek 21 października w Warszawie doszło do owocnego spotkania z fizjoterapeutką i podolożką dr Joanną Stodolną – Tukendorf oraz Magdaleną Korycką właścicielką sieci Klinik FootMedica w Polsce. Jesteśmy przekonani, że to spotkanie przyniesie istotny wpływ na rozwój projektów profilaktyczno – zdrowotnych na rzecz naszych wspólnych klientów. Czujemy się zaszczyceni! Po prostu „od stóp do głów” :)

Z dumą informujemy naszych klientów i sympatyków o możliwości skorzystania z nowego pakietu usług – konsultacji z dr n. med. Joanną Stodolną – Tukendorf z kliniki FootMedica, a Pani dr bardzo dziękujemy za wyrażoną chęć współpracy w zakresie diagnostyki ortopedyczno podologicznej. To dla nas zaszczyt współpracować z najlepszymi specjalistami w Polsce, a wszystko po to, aby zapewnić naszym klientom najwyższy poziom merytoryczny. 

Jeśli jesteś zainteresowany konsultacją z dr Joanną Stodolną - Tukendorf to umów się na wizytę wysyłając maila na adres info@be-eko.pl lub przyjdź osobiście do Pracowni Diagnostyki Wad Postawy przy ul. Handlowej 1/3 w Lęborku.

Zapraszamy!

Facebook Twitter Google+