Strona główna

Chodźcie z nami po zdrowie naszych dzieci! Facebook Fan Page

Pracownia diagnostyki wad postawy

Nasza PRACOWNIA DIAGNOSTYKI WAD POSTAWY prowadzi badania indywidualne i przesiewowe, które przeprowadzane są pod okiem doświadczonych specjalistów (ortopedii, rehabilitacji, fizjoterapii, dietetyki) z wykorzystaniem nowoczesnej technologii diagnostycznej FreeMed Posture, dzięki której możemy też zaprojektować SPERSONALIZOWANĄ WKŁADKĘ KOREKCYJNĄ zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych w zależności od potrzeb i dysfunkcji stóp.
Działalność Pracowni Diagnostyki Wad Postawy ma na celu rozwój dostępności innowacyjnych usług diagnostycznych oraz promocję zdrowego stylu życia na rzecz społeczności lokalnej i jej okolic.

Jesteśmy prekursorem i jedyną firmą na skalę województwa pomorskiego, która dysponuje kompletnym systemem do przeprowadzania badań oceny równowagi, chodu, stóp i postawy ciała. System diagnostyczny FreeMed Posture został nagrodzony złotym medalem Targów Rehabilitacyjnych 2013/2014.

Zobacz certyfikaty

Szczególnie zapraszamy Rodziców dzieci w wieku przedszkolno – szkolnym, które borykają się z problemami wad postawy, koślawością, kolan, stóp oraz Rodziców dla których profilaktyka i dobór odpowiedniego obuwia ma szczególne znaczenia w prawidłowym rozwoju dziecka.

Badania przesiewowe możemy przeprowadzić w każdej placówce przedszkolnej, szkolnej oraz w zakładach pracy. Zapytania na badania przesiewowe dla instytucji prosimy kierować na adres e-mail: biuro@be-eko.pl;

Zapisy na badania indywidualne prosimy kierować na adres e-mail: info@be-eko.pl  wypełniając kartę badań pacjenta

Karta badań pacjenta - pobierz

Zobacz wkładki indywidualne Termo Form

Zapisz się na komputerowe badanie stóp / wad postawy

wróć Facebook Twitter Google+